SC EDIL SAL PREST SA Petrila angajează un inginer agronom

Home Anunțuri SC EDIL SAL PREST SA Petrila angajează un inginer agronom

SC EDIL SAL PREST SA Petrila, oferă spre ocupare un post de inginer agronom.

Cerinţele candidatului :

  • Studii superioare finalizate în Științe Agricole;
  • Experienţa pe o poziţie similară constituie un avantaj dar nu este obligatorie;

Descrierea postului :

Candidatul va ocupa postul de inginer agronom pentru investiția :“INFIINTARE LIVADA SI SPATII PROCESARE IN ORASUL PETRILA JUDETUL HUNEDOARA”, accesată prin Programul PNDR (2014-2020) – Submăsura 4.1a – Investiții în exploatații pomicole.

Candidaţii interesaţi pot trimite până la data de 05.12.2018 un Curriculum vitae, la următoarea adresă de e-mail: edilsalprestpetrila@yahoo.com sau il pot depune la sediul societatii situat in orasul Petrila, str. Privighetorilor, nr. 5 –  biroul de Resurse Umane.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate. Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minimale solicitate în specificaţiile postului.

Compania îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.

CONDUCEREA