Primarul orașului Uricani, Dănuț Buhăescu vă urează Sărbători fericite!

Home Anunțuri Primarul orașului Uricani, Dănuț Buhăescu vă urează Sărbători fericite!
Primarul orașului Uricani, Dănuț Buhăescu vă urează Sărbători fericite!

Dragi uricăneni ,

Anul 2021 a fost un an greu, un an al provocărilor, într-o situație de pandemie și imposibilități pentru noi toți, dar totodată a fost un an cu multe realizări pentru orașul nostru. Pentru noi, 2021 a fost anul în care s-au finalizat unele proiecte și în care am început să lucrăm deja la multe altele.

Orașul nostru arată din ce în ce mai bine și, așa cum am promis, se va dezvolta în continuare. Am realizat împreună multe lucruri bune iar reușitele vi se datorează și dumneavoastră. Vreau să vă asigur că vom continua munca, pe toate planurile, pentru binele comunității noastre din orașul Uricani.

Vă mulțumesc tuturor pentru încredere și va doresc sărbători cu liniște și pace, cu belșug, bucurii și iubire, oriunde vă aflați !

Să ne revedem cu bine în 2022! La mulți ani !

Doamne ajută !

DĂNUȚ BUHĂESCU, Primarul Orașului Uricani