Biblioteca Județeană „Ovid Densusianu” Hunedoara – Deva îi informează pe toți cei care doresc să viziteze Atelierul lui Moș Crăciun că, astăzi, 20 decembrie 2022, din cauza temperaturilor scăzute, atelierul și-a mutat standurile în incinta Sălii de Sport a Colegiului Național „Decebal” din Deva unde îi așteaptă cu aceeași bucurie și plăcere pe toți cei care îi vor fi oaspeți, începând cu ora 1600
![320927191_850744199563077_4043495070026875699_n Biblioteca județeană ”Ovid Densușianu” Deva / Comunicat de presă](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2022/12/320927191_850744199563077_4043495070026875699_n.jpg?fit=600%2C400)