![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2016/11/dinca-vulcan-400x266.jpg?resize=487%2C324)
Potrivit viceprimarului municipiului Vulcan, Pompiliu Barbu, joi 24 septembrie 2020, ora 10,00 este programată recepția lucrărilor pentru reabilitarea căminului C3 și transformarea acestuia în bloc pentru locuințe sociale. Cele 49 de locuințe sociale de la căminul C3 vor fi repartizate în săptămâna 28 – septembrie – 2 octombrie, conform listei de beneficiari aflată în curs de finalizare la Comisia pentru Repartiția de Locuințe Sociale.
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2016/04/pompiliu-barbu.jpg?resize=227%2C227)