La Deva au avut loc astăzi noi confruntări în grupele concursului județean de cultură generală ”Citești și câștigi!”, eveniment marcă înregistrată a Bibliotecii județene ”Ovid Densușianu”.
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2024/02/429941525_400100352637341_2000134696401728547_n.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2024/02/429956544_400103542637022_2405448471311324592_n.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2024/02/430484564_400106699303373_7680309201225910997_n.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2024/02/429931215_400109125969797_5555127616402117578_n.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/ziarulexclusiv.ro/wp-content/uploads/2024/02/429928635_400109022636474_1996026726340945080_n.jpg?resize=800%2C533&ssl=1)
Vă reamintim că puteţi vedea concursul nostru live pe pagina noastră de facebook, pe postul regional HD365TV şi difuzat începând cu 4 martie 2024 de luni până vineri de la ora 18:00 la 19:00 şi duminica între orele 10:00 şi 13:00 pe postul regional Antena 3 Deva.