După cum am mai informat, în cursul acestei săptămâni, la Palatul Victoria a avut loc o întrevede a liderilor de sindicat din cadrul organizațiilor reprezentative ale sectorului energetic al Văii Jiului și Primul-Ministru al României, Marcel Ciolacu. La această importantă întâlnire au participat, din partea organizațiilor sindicare, președintele Sindicatului Muntele…