Direcția Generală de Administrare Monumente și Promovare Turistică Hunedoara va participa și în primăvara acestui an, cu stand propriu de promovare a județului Hunedoara, la Târgul Național de Turism al României. Evenimentul este prograat să se desfășoare între 15 și 18 februarie 2024, la Centrul Expozițional Romexpo de la București.…