Cele cinci zile dedicate praznicului Nașterii Mântuitorului la Consiliul Județean Hunedoara, s-au încheiat. Evenimentul ”Iată, vin colindători…” a ajuns vineri, 18 decembrie, la final, după o săptămână plină de spectacole, care au animat curtea interioară a Consiliului Județean Hunedoara. „Iată, vin colindătorii…” a fost evenimentul sub genericul căruia, în premieră,…