Două spectacole ale Teatrului Național „Radu Stanca” din Sibiu, „Mamă” și „Trei surori”, fac parte din programul celei de-a 32-a ediții a Festivalului Național de Teatru, care se va desfășura între 5 și 13 noiembrie în București. „Mamă”, de Marta Barceló, regia Mariana Cămărășan, este programat în 11 noiembrie, ora…